İnstegram Üzerinden Toplu Halde Resimleri Nasıl İndirim ?

Facebook'dan Resimleri Toplu Halde İndirmek
instagram'dan Resimleri Toplu Halde İndirmek

" instagram üzerinden zaman zaman resimlerinizi toplu olarak indirmek istersiniz. İşte instagram resimlerinizi nasıl toplu halde indirebileceğiniz anlatacağım."

Daha önceki yazımızda facebook tan resimleriniz nasıl toplu halde indireceğinizi anlatmıştım şimdi aynı yöntemi instagram hesabınız için uygulayacağız.

instagram'dan Resimlerimi Nasıl Toplu Halde İndirim ?

instagram üzerinde kimi zaman hesabınız değiştirmek istediğinizde, kimiz zaman sa sadece resim ve videolarınızı yedeklemek amacı ile instagram üzerinde bulunan bütün resim ve videolarınızı indirmek isteyebilirsiniz. Fakat bunu Instagram üzerinden toplu halde yapma imkanınız bulunmamaktadır. Tek Tek resimleri ve videoları tıklayıp indirmeniz hem çok zaman alıcı hemde çok yorucu olacaktır. 

Şu anda içinizden peki bunu nasıl yaparız ? sorusunu sorduğunuzu duya gibiyim. Aslında bu için basit bir yöntemi mevcut. instagram tan resimlerimiz toplu halde indirmek istediğimizde imdadımıza http://www.picknzip.com/  yetişiyor.

PicknZip tamamen ücretsiz olarak hizmet veren bir sitedir. Amacı ise resim ve videolarınız kolaylıkla toplu halde indirmenizi sağlamaktır. 

Şimdi gelelim PicknZip nasıl kullanılır ?

1) http://www.picknzip.com/ sitesini açıyoruz. 
2) site açıldıktan sonra sol üst köşede instagram Download Seçiyoruz.

instagram toplu resim indirmek 1
instagram toplu resim indirmek 

3) gerekli bilgileri girip izinleri verdikten sonra. yeni açılan pencerinin sol alt koşesinden "Find My Pic and Videos " tıklayın. 

Fabooktan toplu resim indirmek 2
instagram toplu resim indirmek 1
4 ) Resimlerimiz ekran geldiğinde. Sağ üst köşedeki Download seçeneğine tıklıyoruz ve alt kısımdaki Download all items seçeneğini seçiyoruz. 

Fabooktan toplu resim indirmek 1
instagram toplu resim indirmek 2
5) bu işlemden sonra resimleriniz bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır. Böylece resim ve videolarınızın yedeğini almış sayılırsınız.

Fabooktan toplu resim indirmek 3
instagram toplu resim indirmek 3

Tebrikler bütün aşamaları takip ettiyseniz resimler bilgisayarınıza inmiş demektir. Konuyla ilgi sorularınızı yorum kısmında sorabilirsiniz. 

instagram üzerinden zaman zaman resimlerinizi toplu olarak indirmek istersiniz. İşte instagram resimlerinizi nasıl toplu halde indirebileceğiniz anlatacağım