Facebook'dan Resimleri Toplu Halde İndirmek

Facebook'dan Resimleri Toplu Halde İndirmek
Facebook'dan Resimleri Toplu Halde İndirmek

" Facebook üzerinden zaman zaman resimlerinizi toplu olarak indirmek istersiniz. İşte facebooktan resimlerinizi nasıl toplu halde indirebileceğiniz anlatacağım."


Facebook'dan Resimlerimi Nasıl Toplu Halde İndirim ?

Facebook üzerinde kimi zaman hesabınız değiştirmek istediğinizde, kimiz zaman sa sadece resim ve videolarınızı yedeklemek amacı ile Facebook üzerinde bulunan bütün resim ve videolarınızı indirmek isteyebilirsiniz. Fakat bunu facebook üzerinden toplu halde yapma imkanınız bulunmamaktadır. Tek Tek resimleri ve videoları tıklayıp indirmeniz hem çok zaman alıcı hemde çok yorucu olacaktır. 

Şu anda içinizden peki bunu nasıl yaparız ? sorusunu sorduğunuzu duya gibiyim. Aslında bu için basit bir yöntemi mevcut. Facebook tan resimlerimiz toplu halde indirmek istediğimizde imdadımıza http://www.picknzip.com/  yetişiyor.

PicknZip tamamen ücretsiz olarak hizmet veren bir sitedir. Amacı ise resim ve videolarınız kolaylıkla toplu halde indirmenizi sağlamaktır. 

Şimdi gelelim PicknZip nasıl kullanılır ?

1) http://www.picknzip.com/ sitesini açıyoruz. 
2) site açıldıktan sonra sol üst köşede Facebook Download Seçiyoruz. 
Fabooktan toplu resim indirmek
Fabooktan toplu resim indirmek
3) gerekli bilgileri girip izinleri verdikten sonra. yeni açılan pencerinin sol alt koşesinden "Find My Pic and Videos " tıklayın. 

Fabooktan toplu resim indirmek 2
Fabooktan toplu resim indirmek 1
4 ) Resimlerimiz ekran geldiğinde. Sağ üst köşedeki Dpwnload seçeneğine tıklıyoruz ve alt kısımdaki Download all items seçeneğini seçiyoruz. 

Fabooktan toplu resim indirmek 1
Fabooktan toplu resim indirmek 2
5) bu işlemden sonra resimleriniz bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır. Böylece resim ve videolarınızın yedeğini almış sayılırsınız.
Fabooktan toplu resim indirmek 3
Fabooktan toplu resim indirmek 3

Tebrikler bütün aşamaları takip ettiyseniz resimler bilgisayarınıza inmiş demektir. Konuyla ilgi sorularınızı yorum kısmında sorabilirsiniz. 

Facebook üzerinden zaman zaman resimlerinizi toplu olarak indirmek istersiniz. İşte facebooktan resimlerinizi nasıl toplu halde indirebileceğiniz anlatacağım.