Whatsapp'a yeni gülücükler geldi!

Whatsapp'a yeni gülücükler geldi!


Whatsapp'a, yeni güncelleme ile birlikte birçok yeni gülücük(smiley)gelmiş oldu

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp'a, yeni güncelleme ile birlikte birçok yeni gülücük(smiley) gelmiş oldu.

Whatsapp, devamlı geliştirdiği versiyonlarıyla kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmaya çalışırken, bir yandan da eğlenceli hale getirmeye çalışıyor. Gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılar, sohbet bildirimlerini tek tek ayarlayabilecek ve sessize alabilecekler. Bunun yanında sohbetleri okunmadı ya da okundu olarak işaretleme imkanı da gelmiş oldu.

Belki de güncellemenin en çok beğenilen yanı, yeni gelen gülücüklerin olması. Artık kullanıcılar birçok gülücüğün üzerine basılı tutarak, gülücüğün farklı renkte olan versiyonlarını alıcıya gönderebilecek.Whatsapp'a yeni gülücükler geldi! 02
Whatsapp'a yeni gülücükler geldi! 02

Whatsapp, mobil veri kullanımı kısıtlı olan kullanıcıları da unutmamış. Artık mobil veri kullanımı sınırlı olan kullanıcılar arama yaparken veri kullanımını azaltmak için "Ayarlar > Sohbetler ve Aramalar'dan WhatsApp aramaları sırasındaki veri kullanımını azaltma" seçeneğini tercih edebilecek.

Whatsapp kullanıcıları gülücük kullanmayı çok seviyor. Twitter'da yapılan bir araştırmaya göre en çok kullanılan gülücük "kalp" olmuş. İşte diğer istatistikler: